Strona: Akademickie Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w pływaniu / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Akademickie Mistrzostwa woj. Podkarpackiego w pływaniu

2019-11-29

Akademickie Mistrzostwa województwa Podkarpackiego w pływaniu kobiet i mężczyzn 24.11.2019

Kolejna dyscyplina w ramach cyklu Akademickich Mistrzostw województwa Podkarpackiego za nami.
W dniu 24.11.2019 areną zmagań była pływalnia ROSiR, na której przedstawiciele 6 podkarpackich uczelni zmierzyli się w sześciu konkurencjach.
Obie kategorie - kobiet i mężczyzn, wygrał Uniwersytet Rzeszowski, a tuż za nimi znalazła się Politechnika Rzeszowska.
Poniżej przedstawiamy wyniki drużynowe, a poszczególne wyniki konkurencji można znaleźć tutaj

KLASYFIKACJA MISTRZOSTW MĘŻCZYZN:

1. Uniwersytet Rzeszowski