Strona: Integracyjne Mistrzostwa Polski w Bocci - Zielona Góra / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Integracyjne Mistrzostwa Polski w Bocci - Zielona Góra

2023-05-29
, red.  Agnieszka Ursel

W dniach 26-28 maja w Zielonej Górze odbyły się Integracyjne Mistrzostwa Polski w Bocci.

W mistrzostwach rywalizowało blisko 100 uczestników z 32 jednostek AZS.

Zielona Góra przywitała zawodników piękną słoneczną pogodą, która dopisywała całe trzy dni zmagań drużynowych i indywidualnych.

Rywalizacji sportowej cały czas towarzyszyła dobra zabawa, integracja, zawieranie nowych przyjaźni.

Politechnikę Rzeszowską  i KU AZS PRZ reprezentowali studenci wydziału Zarządzania

Agnieszka Kocęba 1 ZL-DI

Weronika Machowska 2 ZF-DL

Konrad Świątek 2 ZF-ZL

Zapraszamy wszystkich na zajęcia Z Bocci w tym i kolejnych semestrach.

Sekcja Bocci rozpoczęła działalność w semestrze letnim 2022/2023 dzięki olbrzymiemu wsparciu BON-U PRz i JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej.

Wsparcie dotyczyło zakupu bil i współfinansowania wyjazdu na zawody.

Opiekun sekcji mgr Agnieszka Ursel.