Strona: IX Integracyjne Akademickie Mistrzostwa Polski w Bocci / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

IX Integracyjne Akademickie Mistrzostwa Polski w Bocci

2024-05-28
, red.  Tomasz Ogórek

W dniach 24-26 maja 2024  w Zielonej Górze odbyły się  IX Integracyjne Akademickie Mistrzostwa Polski w Bocci.
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego jak zawsze gościnnie i serdecznie przywitał ponad 100 studentek i studentów z  wielu uczelni w Polsce.
Po piątkowej kwalifikacji i wstępnym treningu, 25 maja w sobotę 26 zespołów przystąpiło do zmagań  drużynowych, w niedzielę natomiast każdy z zawodników przystąpił do zmagań indywidualnych.
W rozgrywkach drużynowych zawodnicy AZS Politechniki Rzeszowskiej uplasowali się na wysokim 9 miejscu, poprawiając znacznie swoje zeszłoroczne wyniki.
Politechnikę Rzeszowską reprezentowali:
Agnieszka Kocęba (2ZL-DI)