Strona: MIĘDZYWYDZIAŁOWY TURNIEJ POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ W FUTSALU 2023 / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

MIĘDZYWYDZIAŁOWY TURNIEJ POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ W FUTSALU 2023

2023-03-21
, red.  Tomasz Ogórek

Już w najbliższy poniedziałek  (27.03) zapraszamy na Międzywydziałowy Turniej Politechniki Rzeszowskiej w Futsalu.

Od godziny 18:30 Hala Sportowa PRz będzie areną zmagań pomiędzy drużynami reprezentującymi Wydziały naszej Uczelni. Każdy Wydział może wystawić swoją drużynę. Przyjęliśmy formułę mieszaną, co oznacza, że w drużynie mogą występować zarówno studentki jak i studenci. Drużyny są 10 osobowe. Mecze rozgrywamy według przepisów futsalu i PZPN.

Zgłoszenia drużyn oraz szczegółowe informacje:

mgr Przemysław Biskup
bisprzem@prz.edu.pl