Strona: Realizacja modułu "Sporty Zimowe" kierunku Zarządzanie w sporcie / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Realizacja modułu "Sporty Zimowe" kierunku Zarządzanie w sporcie

2021-03-23

W piątek 5 marca 2021r. od wizyty w salach wykładowych, studenci II roku kierunku „Zarządzanie w sporcie” rozpoczęli realizację modułu „SPORTY ZIMOWE”. Wykłady z narciarstwa klasycznego, narciarstwa alpejskiego i snowboardu przybliżyły uczestnikom te dyscypliny sportu, a także były dobrym przygotowaniem teoretycznym do czterodniowego wyjazdu do Krynicy Zdroju na zajęcia praktyczne.

Od 8-11 marca studenci realizujący moduł wzięli udział w obozie sportowym.  Podzieleni na grupy, przez trzy pierwsze dni  zaliczali praktykę z narciarstwa klasycznego na trasach biegowych pod okiem dr Grzegorza Brila oraz z narciarstwa alpejskiego i snowboardu w stacji narciarskiej Słotwiny Arena wraz z mgr Przemysławem Biskupem (narciarstwo alpejskie) i mgr Maciejem Kusiakiem (snowboard).

Czwartego dnia studenci doskonalili  zdobyte umiejętności oraz szlifowali technikę pod okiem instruktorów. Współpraca podczas zajęć przebiegała bez zarzutu, widoczne było duże zaangażowanie studentów i wszystko odbyło się bez najmniejszej kontuzji.

Po wyczerpujących czterech dniach w Krynicy Zdroju przyszedł czas na zaliczenie teorii. W piątek 12 marca na zakończenie realizacji modułu, studenci wzięli udział w teście online na platformie Microsoft Teams.