Strona: Spotkanie otwarte ze studentem UCFB Wembley, 21 maj 2019 r. / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Spotkanie otwarte ze studentem UCFB Wembley, 21 maj 2019 r.

2019-05-16

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a głównie studentów kierunku zarządzanie na spotkanie z Jackiem Jończykiem – studentem International Football Business, Przewodniczącym Polish Students Society w UCFB Wembley na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 21 maja 2019 r. o godz. 13:30 w hali sportowej PRz (Bud. Ł).

Tematem spotkania będzie dyskusja o nowoczesnych kierunkach rozwoju zarządzania w sporcie i możliwościach podjęcia studiów z tego obszaru na zagranicznych uczelniach.