Strona: Studentki Politechniki Rzeszowskiej w Cracowia Półmaraton Królewski / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Studentki Politechniki Rzeszowskiej w Cracowia Półmaraton Królewski

2022-10-19
, red.  Tomasz Ogórek

W dniu 16.10.2022r w Krakowie odbył się Cracowia Półmaraton Królewski. Jest to jeden z najpopularniejszych biegów Małopolski. Wzięło w nim udział 7 tysięcy osób z 40 krajów, w tym dwie nasze studentki: Kinga Filipek studentka Zarządzania w sporcie oraz Aleksandra Śmiertelny studentka Finansów i Rachunkowości. W kategorii K20 wystartowało 321 zawodniczek, nasze dziewczyny uklasowały się na bardzo dobrych miejscach, Ola na 55 miejscu, Kinga na 73.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.