Strona: Zakończenie Sportowego Roku Akademickiego 2018/2019 / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Zakończenie Sportowego Roku Akademickiego 2018/2019

2019-06-28

Jesteśmy po zakończeniu sportowego roku akademickiego 2018/19 w Politechnice Rzeszowskiej. Był to bardzo owocny rok pod względem sukcesów sportowych. Udało nam się zebrać punkty w 25 dyscyplinach co przełożyło się na 28 miejsce w klasyfikacji generalnej Akademickich Mistrzostw Polski, 9 w klasyfikacji uczelni technicznych. Oprócz sukcesów sportowych mieliśmy również okazję sprawdzić się pod względem organizacyjnym i wydaje nam się, że wyszło całkiem dobrze. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia władz uczelni, którym serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wyniku. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny rok i następne wyzwania.