Strona: Zarządzanie w sporcie - realizacja modułu „SPORTY ZIMOWE” / Centrum Sportu Akademickiego - Politechnika Rzeszowska

Zarządzanie w sporcie - realizacja modułu „SPORTY ZIMOWE”

2022-03-29
, red.  Tomasz Ogórek

Studenci II roku kierunku „Zarządzanie w sporcie” 4 marca 2022 roku rozpoczęli realizację modułu „SPORTY ZIMOWE” od wizyty w salach wykładowych. Wykłady z narciarstwa klasycznego, narciarstwa alpejskiego i snowboardu przybliżyły uczestnikom te dyscypliny sportu, a także były odpowiednim przygotowaniem teoretycznym do czterodniowego wyjazdu do Krynicy Zdroju na zajęcia praktyczne.

W dniach 7-10 marca studenci  wzięli udział w obozie sportowym.  Podzieleni na grupy, przez trzy pierwsze dni  zaliczali praktykę z narciarstwa klasycznego na trasach biegowych pod okiem dr Grzegorza Brila oraz z narciarstwa alpejskiego i snowboardu w stacji narciarskiej Słotwiny Arena wraz z mgr Przemysławem Biskupem (narciarstwo alpejskie) i mgr Maciejem Kusiakiem (snowboard).

Kolejny dzień to doskonalenie  zdobytych umiejętności oraz szlifowanie techniki pod okiem instruktorów. Współpraca podczas zajęć przebiegała bez zarzutu, widoczne było duże zaangażowanie studentów i wszystko odbyło się bez najmniejszej kontuzji.

Po  czterodniowym pobycie  w Krynicy Zdroju przyszedł czas na zaliczenie teorii.  W piątek 11 marca studenci wzięli udział w teście zaliczeniowym, który był ostatnim akcentem realizacji modułu.